Biało-niebiescy wrócili do treningów

Dziś po blisko miesięcznej przerwie do treningów powrócili zawodnicy drużyny seniorów Górnika Konin. Zespół prowadzony przez Sławomira Suchomskiego przygotowuje się do wznowienia zmagań w III lidze. Start ligi zaplanowano na 10 marca, meczem z KP Starogard Gdański.

Pierwszy trening miał głównie charakter rozgrzewki. Zawodnicy wykonali także kilka jednostek biegowych.

W treningu udział wzięli prawie wszyscy zawodnicy występujący w Górniku w rundzie jesiennej. Zabrakło Bartosza Andrzejewskiego, który po zakończonym wypożyczeniu powrócił do Sokoła Kleczew. W pierwszych zajęciach uczestniczyli również nowo zakontraktowani piłkarze, czyli Robert Jędras oraz Dominik Kąkolewski. Na treningu pojawił się także Jakub Czapliński, były piłkarz m.in. Widzewa Łódź wkrótce podpisze kontrakt z naszym klubem. Jakub gra na pozycji prawoskrzydłowego, a obecnie jest zawodnikiem Jaroty Jarocin. Niewykluczone, że na początku tygodnia testy przejdzie jeden z ofensywnie usposobionych zawodników. W pierwszych zajęciach treningowych w tym roku udział wzięło 26 osób.