Biało-niebieskie drużyny zaprezentowane

W sobotnie popołudnie w CH Ferio w Starym Mieście odbyła się prezentacja drużyn Górnika Konin przed zbliżającym się sezonem. Na początku prezentacji kilka słów podsumowania minionego sezonu wygłosił prezes Mateusz Michalski, natomiast trener koordynator przedstawił sukcesy drużyn młodzieżowych w sezonie 2018/2019. Jednocześnie każda z obecnych drużyn zaprezentowała się zebranej publiczności. Kulminacyjnym momentem prezentacji było przedstawienie piłkarzy pierwszego zespołu, którzy będą reprezentować Górnika w sezonie 2019/2020. Klub zadbał także o małą niespodziankę dla kibiców, gdyż dopiero podczas prezentacji ogłoszono 3 nowych zawodników biało-niebieskich. Mowa tutaj o Klaudiuszu Kurku, Bartoszu Zakrzewskim oraz Dominiku Domagalskim. Każdy z piłkarzy otrzymał z rąk trenera Damiana Augustyniaka koszulkę ze swoim numerem, a nowym kapitanem Górnika Konin został Taras Yavorskyy. Podczas całej imprezy nie zabrakło konkursów z nagrodami dla publiczności.

Pragniemy podziękować za pomoc i możliwość organizacji prezentacji drużyn:

- Centrum Handlowemu FERIO,

- Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Koninie,