Drużyny młodzieżowe poznały rywali

Drużyny młodzieżowe Górnika Konin, które w nadchodzącym sezonie występować będą w Ligach Wojewódzkich poznały swoich rywali. Łącznie jesienią Górnika w Wielkopolsce reprezentować będzie 6 drużyn.

Najstarsza drużyna, czyli Junior Starszy A1 rywalizować będzie w I Lidze Wojewódzkiej gr. 2. Podopieczni trenera Kamila Krzyżanowskiego zmagania rozpoczną 17 sierpnia spotkaniem wyjazdowym ze Stalą Pleszew, a zakończą 26 października domowym spotkaniem z Przemysławem Poznań.

Rywale Juniora Starszego:

1. Stal Pleszew

2. Polonia Leszno

3. UKS Śrem

4. Polonia Środa Wlkp.

5. Odolanovia Odolanów

6. Obra Kościan

7. Kania Gostyń

8. Marcinki Kępno

9. KKS Kalisz

10. Przemysław Poznań

Drużyna z rocznika 2003, czyli Junior Młodszy B1 występować będzie w I Lidze Wojewódzkiej gr. 2. Drużyna trenera Rafała Szkudelskiego do rozgrywek przystąpi 17 sierpnia spotkaniem z Victorią Września. Zakończenie rundy zaplanowano na 26 października spotkaniem z Gromem Wolsztyn.

Rywale Juniora Młodszego B1

1. Victoria Września

2. UKS Śrem

3. Polonia Leszno

4. SKP Słupca

5. Polonia Środa Wlkp.

6. Olimpia Koło

7. Ostrovia Ostrów Wlkp.

8. KKS Kalisz

9. Jarota Jarocin

10. Grom Wolsztyn

Junior Młodszy w kategorii B2, czyli drużyna z rocznika 2004 także rywalizować będzie w I Lidze Wojewódzkiej gr. 2. Podopieczni trenera Damiana Tylaka pierwsze spotkanie ligowe rozegrają 15 sierpnia z Obrą Kościan. Rundę zakończą 9 listopada spotkaniem z Jarotą Jarocin. Rozgrywki jesienią obejmują po dwa spotkania z każdym przeciwnikiem.

Rywale Juniora Młodszego B2:

1. Obra Kościan

2. Górnik Kłodawa

3. KKS Kalisz

4. Ostrovia Ostrów Wlkp.

5. GOS Koźmin Wlkp.

6. Przemysław Poznań

7. Jarota Jarocin

W I Lidze Wojewódzkiej C1 występować będzie drużyna Trampkarzy Starszych trenera Krzysztofa Gadomskiego. Zawodnicy do rozgrywek powrócą 15 sierpnia, zakończenie zaplanowano na 9 listopada. Trampkarze Starsi także rozegrają po dwa spotkania z każdym z przeciwników.

Rywale Trampkarza Starszego:

1. Ostrovia Ostrów Wlkp.

2. Victoria Września

3. KKS Kalisz

4. Calisia Kalisz

5. Centra Ostrów Wlkp.

6. Marcinki Kępno

7. AT Krotoszyn

Zawodnicy Trampkarza Młodszego z rocznika 2006 trenera Marcina Muzykiewicza występować będą w I Lidze Wojewódzkiej C2. Pierwsze spotkanie ligowe rozegrają z Kanią Gostyń 15 sierpnia, a ostatnie 9 listopada z Oranje Konin. Rozgrywki będą prowadzone systemem mecz i rewanż.

Rywale Trampkarza Młodszego:

1. Kania Gostyń

2. KKS Kalisz

3. Jarota Jarocin

4. AP Nowe Skalmierzyce

5. Górnik Kłodawa

6. Rawia Rawicz

7. Oranje Konin

Ostatnią drużyną, która występować będzie w Lidze Wojewódzkiej będzie drużyna Młodzika Starszego z rocznika 2007 trenera Patryka Kaczmarka. Pierwsze spotkanie rozegrają 17 sierpnia, a ostatnie 16 listopada. Zagrają dwukrotnie z każdym z przeciwników.

Rywale Młodzika Starszego:

1. FA Leszno