Dwa kolejne turnieje GÓRNIK CUP 2018 za nami

W miniony weekend odbyły się kolejne dwa turnieje z cyklu GÓRNIK CUP 2018. W sobotę w rozgrywkach Orlików Starszych zwyciężyli zawodnicy Górnika Łęczyca, w niedzielę w turnieju Żaków Starszych triumfowała Elana Toruń.

TURNIEJ ORLIKÓW STARSZYCH

W turnieju wystąpiło 10 zespołów. Zostały one podzielone na 2 grupy. W grupie A 1 miejsce zajęła drużyna Warty Sieradz. Drugie miejsce w gr. A zajęła Dwunasta Włocławek. W grupie B najlepsza okazała się ekipa Górnika Łęczyca. Drugie miejsce zajęła drużyna Wichru Dobra. W pierwszym półfinale drużyna Warty Sieradz zmierzyła się z zespołem Wichru Dobra. Mecz zakończył się wygraną Warty Sieradz 2:0. Takim samym wynikiem zakończył się drugi półfinał, gdzie Górnik Łęczyca pokonał Dwunastkę Włocławek

W finale ekipa Górnika Łęczyca pokonała 1:0 Wartę Sieradz. W meczu o 3 miejsce Dwunastka Włocławek pokonała Wicher Dobra 3:1.

W sobotnim turnieju udział wzięły 3 ekipy Górnika Konin. Zajęły one odpowiednio 6, 8 i 10 miejsce.

Grupa A

Concordia Piotrków Tryb. Warta Sieradz Górnik Konin Niebiescy Dwunastka Włocławek Elana Toruń Punkty Bramki Miejsce
Concordia Piotrków Tryb. X 3:1 5:0 1:3 2:3 6 11:7 4
Warta Sieradz 3:1 X 2:0 1:0 4:0 9 8:3 1
Górnik Konin Niebiescy 5:0 2:0 X 0:7 11:0 0 0:25 5
Dwunastka Włocławek 1:3 1:0 0:7 X 4:2 9 14:4 2
Elana Toruń 2:3 4:0 11:0 4:2 X 6 16:10 3

Grupa B

LKS Ślesin Górnik Łęczyca Górnik Konin Biali Górnik Konin Żółci Wicher Dobra Punkty Bramki Miejsce

TURNIEJ ŻAKÓW STARSZYCH

W grupie A 1 miejsce zajęła drużyna Elana Toruń. Drugie miejsce w gr. A zajęła Stella Luboń. W grupie B najlepsza okazała się ekipa Chemika Bydgoszcz I. Drugie miejsce zajęła drużyna Warty Poznań. Zwycięscy grup bezpośrednio awansowali do finału, gdzie Elana Toruń pokonała Chemika Bydgoszcz I 1:0. W meczu o 3 miejsce Stella Luboń pokonała Wartą Poznań 3:0.

W turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Konina udział wzięła 1 ekipa Górnika Konin, która zajęła 10 miejsce.

Grupa A

Chemik Bydgoszcz II Stella Luboń Górnik Konin Górnik Łęczyca Elana Toruń Punkty Bramki Miejsce
Chemik Bydgoszcz II X 0:0 3:0 0:3 0:0 5 3:3 4
Stella Luboń 0:0 X 2:0 5:0 0:1 7 7:1 2
Górnik Konin 0:3 0:2 X 0:5 0:6 0 0:16 5
Górnik Łęczyca 3:0 0:5 5:0 X 0:2 6 8:7 3
Elana Toruń 0:0 1:0 6:0 2:0 X 10 9:0 1

Grupa B

Chemik Bydgoszcz I FA Łódź Warta Poznań Dwunastka Włocławek Wisła Płock Punkty Bramki Miejsce

10. Górnik Konin

Ostatni turniej  cyklu GÓRNIK CUP 2018 zostanie rozegrany w niedzielę 28 stycznia. Udział w nim wezmą Orliki z rocznika 2008.