Jarota pierwszym sparingpartnerem

Już jutro piłkarze Górnika Konin rozegrają pierwszy mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym. Rywalem podopiecznych Damiana Augustyniaka będzie nasz ligowy rywal Jarota Jarocin.

Jarota na szczeblu 3 ligi rywalizuje bez przerwy od 6 sezonów. Zakończony już sezon zakończyli na 14 pozycji z dorobkiem 38 punktów. Ostatni mecz z Jarotą rozgrywaliśmy 8 czerwca. Wtedy w ligowym pojedynku padł wynik 2:2. Z Jarotą rywalizowaliśmy także podczas zimowego okresu przygotowawczego. Wówczas na sztucznej nawierzchni w Jarocinie górą okazali się gospodarze, którzy wygrali spotkanie 2:1.

Sobotni sparing pomiędzy Górnikiem Konin a Jarotą Jarocin rozegrany zostanie na stadionie im. Mariana Paska w Koninie o godz 12:00.