Młodzież: Pierwsze spotkania biało-niebieskiej młodzieży
W długi sierpniowy weekend pierwsze swoje spotkania rozegrały drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Poniżej prezentujemy komplet wyników rozegranych spotkań.
15.08
Junior Starszy
Stal Pleszew - Górnik Konin 3:2
Bramki dla Górnika: Filip Kubicki, Tomasz Słowiński
Skład Górnika: Robert Skoczylas - Jakub Pluciński, Jakub Pakulski, Filip Kubicki (55' Alan Głodek), Patryk Jezierski, Konrad Kujawa, Jakub Cierzniak, Tomasz Słowiński, Emil Łukasik (72' Kacper Kaźmierczak), Kamil Patrzykąt (62' Maksymilian Wadelski), Marcel Bilski
Junior Młodszy
Górnik Konin - Obra Kościan 12:0
Bramki dla Górnika: Fabian Sieradzki x4, Jakub Kwiatkowski x3, Kacper Babacz x2, Kacper Szurgot x2, Paweł Grzybowski
Skład Górnika: Dawid Chochenzy – Aleksander Wieroński (57’ Tobiasz Janiak), Dawid Raczyński, Igor Wałęsa (77’ Gracjan Pakulski), Stanisław Januszek – Paweł Grzybowski (73’ Miłosz Jarocki), Fabian Sieradzki, Szymon Szofer (62’ Kamil Budziński), Jakub Kwiatkowski (69’ Filip Krawiec) – Kacper Szurgot (73’ Jakub Ficner), Kacper Babacz (77’ Adam Gaca)
Trampkarz Starszy
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Górnik Konin 3:6
Bramki dla Górnika: Szymon Jamrozik x2, Filip Chorążka, Adam Krzos, Kamil Cybulski, Filip Kasprzak
Skład Górnika: Jakub Radwański, Dawid Chochenzy, Damian Głocki, Filip Charążka, Alan Szyszyński, Dawid Wróbel, Mateusz Gajewski, Brajan Perliński, Radosław Skibiński, Wiktor Rożewski, Wiktor Szczap, Wiktor Twardowski, Szymon Posiłek, Adam Krzos, Kamil Cybulski, Szymon Jamrozik, Filip Kasprzak
Trampkarz Młodszy
Kania Gostyń - Górnik Konin 2:4
Bramki dla Górnika: Norbert Szurgot x2, Dominik Majewski, Antoni Maciaszek
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak - Kamil Filipiak, Hubert Gradecki, Kacper Muszyński, Miłosz Kubiak, Jakub Piechocki, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Dominik Majewski, Piotr Kurach, Jakub Stamblewski, Jakub Wasiak, Kacper Kubiak, Miłosz Juzala, Jakub Domagalski, Norbert Blim, Antoni Maciaszek, Bartosz Molenda
17.08
Młodzik Starszy
Górnik Konin - FA Leszno 2:0
Bramki dla Górnika: Bartosz Bartczak, Artur Kamiński
Skład Górnika: Borys Siwek - Szymon Zawierucha, Gracjan Grabiński, Artur Kamiński, Antoni Wożniak, Franciszek Królak, Hubert Ptak, Bartosz Bartczak, Adam Napruszewski, Cezary Nowaczyk, Wiktor Substelny, Jakub Wojciechowski, Emirhan Dzhemaydin, Mateusz Nijakowski, Kacper Szczap, Franciszek Kasiorek, Antoni Balcerzak, Jakub Czajka
18.08
Junior Młodszy
Górnik Kłodawa - Górnik Konin 0:8
Bramki dla Górnika: Igor Wałęsa x2, Kacper Szurgot, Fabian Sieradzki, Jakub Kwiatkowski, Kacper Babacz, Szymon Szofer, trafienie samobójcze Górnika Kłodawy
Skład Górnika: Dawid Chochenzy - Aleksander Wieroński (73' Miłosz Jarocki), Dawid Raczyński, Igor Wałęsa, Stanisław Januszek (80' Bartosz Ławniczak) - Paweł Grzybowski (80' Filip Krawiec), Fabian Sieradzki, Szymon Szofer (80' Gracjan Pakulski), Jakub Kwiatkowski (53' Tobiasz Janiak) - Kacper Szurgot (64' Kamil Budziński), Kacper Babacz (76' Adam Gaca)
Trampkarz Starszy
Górnik Konin - Victoria Września 7:1
Bramki dla Górnika: Szymon Jamrozik x2, Adam Krzos x2, Kamil Cybulski, Brajan Perliński, Damian Głocki
Skład Górnika: Jakub Radwański, Miłosz Lewandowski, Damian Głocki, Filip Charążka, Alan Szyszyński, Dawid Wróbel, Mateusz Gajewski, Brajan Perliński, Radosław Skibiński, Wiktor Rożewski, Wiktor Szczap, Szymon Posiłek, Adam Krzos, Kamil Cybulski, Szymon Jamrozik, Filip Kasprzak, Maksymilian Kaczmarek