Młodzież: Trampkarz Starszy w walce o CLJ

Za nami kolejny weekendy, w którym swoje spotkania rozgrywały drużyny młodzieżowe Górnika Konin.

Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej rozegrali Juniorzy Starsi. Podopieczni trenerów Kamila Krzyżanowskiego oraz Rafała Szkudelskiego zimę spędzą na 6 pozycji w tabeli.

Kolejne ligowe zwycięstwo zanotowali Juniorzy Młodsi.Piłkarze pod wodzą trenera Damiana Tylaka odnieśli w miniony weekend 12 ligowe zwycięstwo, i z kompletem wygranych przewodzą ligowej tabeli.

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek wygraną w lidze zapewnili sobie Trampkarze Starsi. Podopieczni trenera Krzysztofa Gadomskiego zagrają tym samym w barażach o CLJ U15. Rywalem Górnika będzie Akademia Piłkarska Reissa Poznań. Spotkania rozegrane zostaną 13. oraz 16. listopada.

Dziewiąte ligowe zwycięstwo odnotowali również Trampkarze Młodsi pod wodzą trenera Marcina Muzykiewicza.

Niestety ligowej porażki doznali Orlicy Starci trenera Marcina Słowińskiego. [Aktualizacja] W ostatnim ligowym spotkaniu Orlik Starszy pokonał GKS Osiek Wielki 11:4.

Junior Starszy

Górnik Konin - Przemysław Poznań 1:1

Bramka dla Górnika: Mikołaj Jakóbowski

Skład Górnika: Robert Skoczylas - Jakub Pluciński, Jakub Pakulski, Marcel Woszczyński, Patryk Jezierski, Mikołaj Jakóbowski, Jakub Cierzniak (65' Kamil Patrzykąt), Tomasz Słowiński, Adam Marciniak, Marcel Bilski, Mikołaj Modrzejewski (46' Bartosz Głowacki)