Młodzież: Żak F1 trzecią drużyną Wielkopolski

We wtorkowe popołudnie w Środzie Wielkopolskiej rozegrany został turniej finałowy o tytuł Mistrza Wielkopolski w kategorii Żak F1. Udział w tym turnieju wzięli piłkarze Młodego Górnika z rocznika 2010, którzy reprezentowali OZPN Konin. Biało-niebiescy rywalizowali z Wartą Poznań (ZPN Poznań), AP Reissa Jarocin (OZPN Kalisz), AP Reissa Piła (OZPN Piła) oraz LPFA Rawisz (OZPN Leszno). Po rozegraniu 4 spotkań (2 wygrane oraz 2 porażki) młodzi piłkarze Górnika uplasowali się na 3 pozycji. Turniej wygrała Warta Poznań.

Górnik Konin - AP Reissa Jarocin 0:3

Górnik Konin - Warta Poznań 2:9

Górnik Konin - AP Reissa Piła 2:0

Górnik Konin - LPFA Rawicz 8:1

Klasyfikacja turnieju:

1. Warta Poznań

2. AP Reissa Jarocin

3. Górnik Konin

4. AP Reissa Piła

5. LPFA Rawicz

Kadra Górnika : Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Jan Deleszkiewicz, Jakub Różański, Jan Weber, Filip Bartczak, Adrian Stasiński, Remigiusz Górecki

Także we wtorek rozegrane zostało spotkanie rewanżowe o Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii Trampkarzy Starszych. Spotkanie rozgrywane w Koninie zakończyło się zwycięstwem Lecha Poznań 3:4.

Bramki dla Górnika zdobyli: Kacper Osajda, Fabian Sieradzki oraz Jakub Kwiatkowski

Skład Górnika: Jakub Radwański - Paweł Grzybowski (25' Miłosz Jarocki, 41' Paweł Grzybowski, 60' Miłosz Jarocki), Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Stanisław Januszek - Jakub Kwiatkowski (57' Michał Michalski, 70' Jakub Kwiatkowski), Szymon Szofer (55' Kamil Budziński), Fabian Sieradzki, Kacper Osajda (48' Kacper Ficner) - Kacper Szurgot (66' Kacper Osajda), Kacper Babacz