Na finał do Turku

Podopieczni Damiana Augustyniaka nie zwalniają tempa. Już jutro rozegrają kolejne spotkanie, tym razem finał okręgowego Pucharu Polski. Rywalem biało-niebieskich będzie Sokół Kleczew.

Jutrzejsi rywale Górnika w drodze do finału rozegrali podobnie jak Górnik trzy spotkania. Pokonali oni MKS Dąbie 1:7, Tura Turek 0:5 oraz SKP Słupca 0:1.

Piłkarze Sokoła Kleczew bronią zdobytego pucharu z przed roku kiedy wywalczyli go w spotkaniu z Górnikiem Konin. Wówczas jedyną bramkę w meczu zanotował Jakub Antosik.

Finał Górnik Konin - Sokół Kleczew będzie trzecim finałem z rzędu. W 2017 roku finał rozegrano w Kleczewie, a górą okazali się piłkarze Górnika Konin. W 2018 finał w Koninie wygrał Sokół Kleczew.

Kto tym razem zgarnie okręgowe trofeum i uzyska przepustkę na grę na szczeblu wojewódzkim? Wszytko będzie jasne już jutro. Mecz rozegrany zostanie na stadionie w Turku. Pierwszy gwizdek o godz. 17:00.

fot. Duni