Raport z wypożyczeń po rundzie jesiennej

Pięciu zawodników Górnika Konin rundę jesienną spędziło na wypożyczeniach w innych klubach. Maciej Rojewski i Igor Witczak występowali w IV lidze w KS Opatówek, Mikołaj Karbowy reprezentował IV-ligową Kujawiankę Izbicę Kujawską, Filip Stożek grał w IV-ligowej Olimpii Koło, a Andrzej Górski występował w piątoligowym SKP Słupca.

Maciej Rojewski w barwach KS Opatówek rozegrał 1488 minut biorąc udział we wszystkich 17 spotkaniach ligowych. Rojewski za każdym razem wychodził w podstawowym składzie. Otrzymał 1 żółtą kartkę.

Igor Witczak także w barwach KS Opatówek spędził na boisku 1321 minut rozgrywając 16 spotkań. 15 z nich Witczak rozpoczął w podstawowym składzie. Otrzymał 4 żółte kartki.

Mikołaj Karbowy w IV ligowej Kujawiance Izbica Kujawska rozegrał 605 minut w 13 spotkaniach ligowych. 5 z nich rozpoczął w wyjściowym składzie. Zanotował także 90 minut w meczu pucharowym. Obejrzał 6 żółtych kartek.

Filip Stożek reprezentując barwy Olimpii Koło rozegrał 1360 minut w 16 spotkaniach. 14 z nich rozpoczął od 1 minuty. Obejrzał 6 żółtych oraz 1 czerwoną kartkę.

Andrzej Górski reprezentował barwy V-ligowego SKP Słupca. Górski w lidze zanotował 1257 minut w 14 meczach oraz 360 minut w 4 meczach pucharowych. Obejrzał łącznie 3 żółte kartki. Zdobył Okręgowy Puchar Polski w finale pokonując Polonusa Kazimierz Biskupi.