Taras Yavorskyy kolejnym wzmocnieniem Górnika!

Taras Yavorskyy to kolejne zimowe wzmocnienie naszego klubu. Taras to 28 letni zawodnik, występujący na pozycji pomocnika. Pochodzący z Ukrainy zawodnik ostatnio reprezentował barwy Pelikana Łowicz, w którym wystąpił w 12 meczach, zdobywając 4 bramki oraz niejednokrotnie asystując.

Wychowanek Karpat Lwów posiada II i III ligową przeszłość, ponadto w swoim ojczystym kraju rozegrał ponad 80 spotkań w I lidze oraz kilka meczy na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Na Ukrainie występował w takich klubach jak Karpaty Lwów, FK Lwów, Nywa Tarnopol czy Bukowyna Czerniowce. Do Polski trafił w 2014 roku, grał wtedy w Okocimskim Brzesko. Na poziomie II ligi z Okocimskim wystąpił w ponad 30 spotkaniach. Reprezentował także barwy III ligowego Podhala Nowy Targ oraz Pelikana Łowicz.

Witamy na pokładzie!