Zawodnicy wypożyczeni z Górnika

Pięciu zawodników Górnika Konin rundę wiosenną spędzi na wypożyczeniach. Mowa o Macieju Rojewskim, Patryku Szymaniaku, Jakubie Matusiaku, Bartoszu Kowalskim oraz Igorze Witczaku.

Maciej Rojewski rundę jesienną rozpoczął w biało-niebieskich barwach, ale wystąpił tylko w 2 spotkaniach. Następnie przeniósł się na wypożyczenie do Olimpii Koło w barwach, której zanotował 13 występów i zdobył 7 bramek. Rundę wiosenną spędzi ponownie w Olimpii Koło.

Do tego samego klubu wypożyczony został Patryk Szymaniak. Obrońca, który został dołączony do seniorskiej kadry przed rozpoczęciem sezonu znajdował się kilkukrotnie w szerokiej kadrze meczowej, jednak nie zdołał zadebiutować w ligowym spotkaniu.

Na wypożyczenie uda się także Jakub Matusiak. Rundę wiosenną spędzi w Huraganie Pobiedziska. W obecnym sezonie Matusiak zanotował 3 występy ligowe.

Jednocześnie informujemy, że wypożyczenie Bartosza Kowalskiego do Olimpii Koło zostało przedłużone na kolejną rundę. Jesienią w barwach Olimpii rozegrał 14 spotkań. Natomiast Igor Witczak, który również był wypożyczony do Olimpii Koło wiosnę spędzi w Victorii Września. Jesienią w Kole rozegrał 18 spotkań.