Zmiany w planie sparingów

Koninianie przygotowują się do wiosennej rywalizacji w III lidze. Podopieczni trenera Sławomira Suchomskiego mają już za sobą pierwsze spotkanie kontrolne. W sobotę przegrali 1:0 z drugoligową Wartą Poznań.

Kolejny sparing zaplanowany był na sobotę. To jednak uległo zmianie. Zamiast meczu z Kujawianką Izbica Kujawska, biało-niebiescy rozegrają grę wewnętrzną. Kolejną zmianą na liście sparingów jest mecz z Sokołem Aleksandrów, który miał odbyć się 10 lutego. Do spotkania z Sokołem nie dojdzie, ale w tym samym czasie Górnik Konin rozegra mecz w Skalmierzycach z miejscową Pogonią.

Dodatkowe spotkanie kontrolne zostało zaplanowane na 21 lutego. W Uniejowie biało-niebiescy zmierzą się z Widzewem Łódź. Ostatnią zmianą, która zaszła w planie przygotowań jest mecz z Victorią Ostrzeszów, który odbędzie się 3 marca.