Sobotni wyjazd do Starogardu

Runda jesienna III ligi w pełni. W dziewiątej serii spotkań Górnik Konin zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z KP Starogard Gdański.

KP Starogard pod wodzą nowego trenera Sebastiana Letniowskiego plasuje się na 8 pozycji z dorobkiem 12 punktów. KP na swoim koncie ma 4 zwycięstwa oraz 4 porażki. W ostatnim spotkaniu ligowym przegrali z Mieszkiem Gniezno 5:2.

Ostatnie spotkanie pomiędzy Górnikiem Konin a KP Starogard Gdański rozegrano w Starogardzie w kwietniu 2019 r. Mecz zakończył się remisem 2:2, po bramkach Macieja Adamczewskiego oraz Tarasa Yavorskyego.

Arbitrem głównym sobotniego spotkania będzie Kamil Rybiński z Gdańska. Dla sędziego z Gdańska to 6 sezon, kiedy prowadzi rozgrywki na poziomie III ligi. Ostatni raz kiedy to sędzia Rybiński prowadził spotkanie Górnika miał miejsce w listopadzie 2018 r w wygranym wyjazdowym spotkaniu z Jarotą Jarocin.

Mecz 9 kolejki pomiędzy KP Starogard a Górnikiem Konin rozegrany zostanie w sobotę o godz. 16:00 na stadionie w Starogardzie Gdańskim.