Derbowe zakończenie rundy

Derbowe zakończenie rundy

Już w najbliższą sobotę rozegrana zostanie ostatnia 17. kolejka III ligi. Na własnym obiekcie Górnik podejmować rywala zza miedzy, czyli Sokoła Kleczew.

Sokół to obecnie 8. drużyna w ligowej tabeli. Na swoim koncie zgromadzili 21 punktów za 6 wygranych oraz 3 remisy. Sokół w 7 meczach musiał uznać wyższość rywali. Do tej pory drużyna z Kleczewa zdobyła 17 trafień tracąc przy tym 20 bramek. Najlepszym strzelcem naszego sobotniego rywala jest Norbert Grzelak, który na listę strzelców wpisywał się 4 razy. W ostatnim ligowym spotkaniu Sokół zwyciężył 1:0 z Mieszkiem Gniezno, po trafieniu samobójczym jednego z obrońców Mieszka.

Ostatnie spotkanie Górnik rozegrał z Sokołem 1 maja bieżącego roku w Koninie. Mecz zakończył się wygraną drużyny z Kleczewa 0:1 po bramce Michała Wolinowskiego.

Ostatni mecz rundy jesiennej rozegrany zostanie w sobotę 16 listopada o godz. 13:00. Wyjątkowo to spotkanie odbędzie się na stadionie im. Mariana Paska w Koninie przy ul. Dmowskiego 4. Zawody poprowadzi arbiter Maciej Martyniuk z Poznania.

Podczas spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka karmy na rzecz konińskiego schroniska. Każdy, kto przyniesie m.in. 1 kg karmy na to spotkanie będzie mógł wejść całkowicie za darmo.

fot. LM.pl

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości