EDDIE nowym sponsorem!

Firma EDDIE dołącza do grona sponsorów konińskiego Górnika!

Eddie Consulting Groups Eger Artur jest czołowym wielkopolskim dostawcą usług teleinformatycznych. Firma powstała w 2002 roku oferując swoim klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz profesjonalne usługi internetowe. Eddie dysponując własnym Centrum Danych, oferuje klientom najwyższej jakości usługi hostingowe, zarówno hostingu współdzielonego jak również usługi kolokacji serwerów oraz serwerów dedykowanych, a także zaawansowanych systemów obliczeniowych. Nasz nowy sponsor jest jedną z nielicznych firm z regionu będących aktywnym członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz Krajowego Stowarzyszenia Informacji Niejawnych Czynnie uczestniczy w tworzeniu projektów mający zasadniczy znaczenie dla Polskiej Informatyki.

Eddie Consulting Groups Eger Artur

Mickiewicza 14, Posada