Zapowiedź meczu: Górnik Konin - Elana Toruń

Już w najbliższą sobotę Górnik Konin rozegra kolejne domowe spotkanie. Tym razem rywalem Biało-Niebieskich będzie zespół Elany Toruń. Spotkanie już zostało określone hitem jesieni. Jak na tle Elany Toruń wypadną zawodnicy Górnika? Czy Biało-Niebieskim uda odnieść się pierwsze zwycięstwo w sezonie? Odpowiedź na te pytania poznamy w sobotę 21 października. Mecz zaplanowano na godzinę 14:00. Bilety na to spotkanie do nabycia jedynie w przedsprzedaży w siedzibie klubu przy ul. Dmowskiego oraz Salonie Piłkarskim Masita ul. Chopina do piątku (20.10)! Transmisja z tego meczu zostanie przeprowadzona na kanale Górnik Konin TV. Po końcowym gwizdku w klubie odbędzie się również konferencja prasowa, na którą zapraszamy lokalne media.

Przedstawienie rywala

ELANA TORUŃ

Rok założenia: 1968

Barwy: żółto-niebieskie