Górnik Konin 2006 zwycięża w czeskim turnieju

W dniach 7-9 czerwca drużyny Młodzików Starszych oraz Młodszych przebywały na zagranicznym turnieju Prague Strahov Cup. Biało-niebiescy w rozgrywkach wystawili łącznie 3 drużyny. Górnik I oraz Górnik II składał się z zawodników z rocznika 2006, natomiast Górnik III to drużyna z rocznika 2007.

Ostatecznie po bardzo udanym turnieju drużyna Górnika I pokonała w meczu finałowym po serii rzutów karnych Bibiczankę Bibice i odniosła zwycięstwo w całym turnieju. Górnik II zajął 7 miejsce, natomiast Górnik III złożony z rocznika 2007 uplasował się na 10 pozycji.

Warto również dodać, że drużyna Młodzika Starszego została Mistrzem Okręgu Konińskiego i wywalczyła awans do ligi wojewódzkiej. Natomiast w najbliższy weekend wezmą udział w turnieju w Miejskiej Górce, który wyłoni Mistrza Wielkopolski.