Jutro memoriał im. Mariana Paska

Już jutro 15 czerwca odbędzie się finał rozgrywek o Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii Orlika E1 oraz E2. Turniej finałowy rozegrany zostanie w ramach memoriału im. Mariana Paska.

W kategorii Orlik E1 rywalizować będą drużyny z rocznika 2008. Udział weźmie 5 najlepszych drużyn z każdego okręgu w województwie. Rywalizować będą Górnik Konin (OZPN Konin), Stal Pleszew (OZPN Kalisz), Awdaniec Pakosław (OZPN Leszno), Calcio Wągrowiec (OZPN Piła), UKS AP Reissa Poznań (ZPN Poznań)

W kategorii Orlik E2 rywalizować będą drużyny z rocznika 2009. Podobni jak w przypadku starszego rocznika, do turnieju zakwalifikowali się zwycięzcy każdego z okręgów. W kategorii Orlika E2 udział wezmą: Football Academy Piła (OZPN Piła), Akademia Reissa Konin (OZPN Konin), Akademia Reissa Kalisz (OZPN Kalisz), Akademia Reissa Gostyń (OZPN Leszno) oraz Warta Poznań (ZPN Poznań).

Turniej rozegrany zostanie oczywiście na stadionie im. Mariana Paska w Koninie przy ul. Dmowskiego 4. Początek turnieju zaplanowano na godz. 11:00.