Młodzież: Podsumowanie weekendu
W weekend młodzieżowe zespoły Górnika rozegrały swoje kolejne spotkania ligowe. Tytuł Mistrza Jesieni na 4 kolejki przed końcem rozgrywek zapewnił sobie Junior Młodszy B2 trenera Damiana Tylaka. Poniżej komplet wyników wszystkich spotkań.
Junior Starszy
KKS Kalisz - Górnik Konin 3:2
Bramki dla Górnika: Jakub Pakulski, Patryk Jezierski
Skład Górnika: Robert Skoczylas - Jakub Pluciński, Jakub Jaworski (46' Marcel Bilski), Jakub Pakulski, Marcel Woszczyński, Patryk Jezierski, Mikołaj Jakóbowski, Jakub Cierzniak (60' Bartosz Głowacki), Igor Ludwiczak (39' Adam Marciniak), Tomasz Słowiński, Mikołaj Modrzejewski
Junior Młodszy
Górnik Konin - KKS Kalisz 5:1
Bramki dla Górnika: Kacper Babacz x3, Fabian Sieradzki, Kamil Budziński
Skład Górnika: Kacper Nowak – Aleksander Wieroński (64’ Miłosz Jarocki), Igor Wałęsa (69’ Paweł Górniak), Dawid Raczyński, Stanisław Januszek, Paweł Grzybowski (75’ Bartosz Olejniczak), Szymon Szofer (75’ Gracjan Pakulski), Fabian Sieradzki, Jakub Kwiatkowski (64’ Kacper Ficner), Michał Michalski (57’ Kamil Budziński), Kacper Babacz (75’ Jakub Ficner)
Trampkarz Starszy
Górnik Konin - KKS Kalisz 12:0
Bramki dla Górnika: Szymon Jamrozik x3, Maksymilian Kaczmarek x2, Kamil Cybulski x2, Wiktor Szczap x2, Dawid Wróbel, Jakub Gołza, Szymon Posiłek
Skład Górnika: Jakub Radwański, Jakub Karczewski - Dawid Wróbel, Damian Głocki, Filip Chorążka, Szymon Jamrozik, Wiktor Twardowski, Wiktor Rożewski, Maksymilian Kaczmarek, Szymon Posiłek, Jakub Gołza, Kamil Cybulski, Jakub Karczewski, Brajan Perliński, Jakub Jagodziński, Radosław Skibiński, Wiktor Szczap, Dawid Nowinowski, Filip Kasprzak
Trampkarz Młodszy
Górnik Konin - Jarota Jarocin 9:1
Bramki dla Górnika: Kacper Kubiak x2, Norbert Szurgot, Dominik Majewski, Bartosz Molenda, Kamil Filipiak, Kacper Muszyński, Jakub Domagalski, Norbert Blim
Skład Górnika: Jordan Bilski, Miłosz Lewandowski - Wiktor Rojek, Miłosz Kubiak, Jakub Piechocki, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Dominik Majewski, Piotr Kurach, Kacper Kubiak, Bartosz Molenda, Jakub Stamblewski, Kamil Filipiak, Kacper Muszyński, Jakub Domagalski, Norbert Blim, Miłosz Juzala, Igor Lewandowski
Młodzik Starszy
Górnik Konin - Dąbroczanka Pępowo 2:0
Skład Górnika: Borys Siwek - Jędrzej Hańczewski, Wiktor Substelny, Szymon Zawierucha, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Antoni Wożniak, Bartosz Bartczak, Adam Napruszewski, Jakub Wojciechowski, Emirhan Dzhemaydin, Artur Kamiński, Mateusz Nijakowski, Hubert Ptak, Wiktor Jakubowski, Cezary Nowaczyk, Antoni Balcerzak
Młodzik Młodszy
Dąbska Akademia Futbolu - Górnik Konin 1:4
Bramki dla Górnika: Mikołaj Kupczyk x3, Kacper Lenart
Skład Górnika: Hubert Danielewicz - Mateusz Chojnacki, Szymon Wasicki, Borys Cichos, Kacper Lenart, Olaf Kulczewski, Cezary Kieliszewski, Remigiusz Górski, Wiktor Grabarek, Maksymilian Łęt, Mikołaj Kupczyk, Wiktor Czyszczewski, Jakub Lewandowski, Marcel Roszak, Kacper Tomczak
Orlik Młodszy
AP Reissa Konin - Górnik Konin I 15:3
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz - Remigiusz Górecki, Jan Deleszkiewicz, Filip Jakubowicz, Aleks Budziak, Filip Bartczak, Adam Fabiszak, Jan Weber, Adrian Stasiński, Jakub Nowak
Górnik Konin II - LPFA Konin 8:3
Bramki dla Górnika: Aleksander Zieliński x2, Nikodem Pawłowski x2, Filip Stryganek x2, Mateusz Borowski, Hubert Janowski
Skład Górnika: Marcel Muszyński - Mateusz Borowski, Aleksander Zieliński, Kacper Grzelak, Bartosz Kaźmierczak, Nikodem Pawłowski, Hubert Janowski, Szymon Stranc, Filip Stryganek, Amadeusz Pawłowski