Czas na domowe zwycięstwo!

Po Bałtyku Gdynia przyszedł czas na Bałtyk Koszalin. To właśnie drużyna z Koszalina będzie najbliższym rywalem Górnika w walce o ligowe punkty,

Bałtyk Koszalin zajmuje obecnie 15 pozycję w ligowej tabeli. Na swoim koncie zgromadzili 10 punktów za 2 zwycięstwa oraz 4 remisy. Najlepszym strzelcem drużyny w obecnych rozgrywkach jest Dawid Gruchała - Węsierski, który bramkarzy rywali pokonywał 3 krotnie.

Ostatnie dwa spotkania z Bałtykiem Koszalin rozegrane w poprzednim sezonie zakończyły się wygranymi Górnika Konin. Ostatni raz obie drużyny stanęły naprzeciw siebie 13 kwietnia w Koszalinie. Tamto spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2 po bramkach Wiktora Patrzykąta oraz Pawła Błaszczaka.

Spotkanie 13 kolejki pomiędzy Górnikiem Konin a Bałtykiem Koszalin rozegrane zostanie w sobotę 19 października o godz. 15:00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie. Zawody poprowadzi arbiter z Torunia, Karol Kobędza.