OSK Wawrzyniak pozostaje sponsorem klubu

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wawrzyniak pozostaje w gronie partnerów Górnika Konin na najbliższy sezon.

OSK Wawrzyniak działa na rynku od kilku lat, dbając o najwyższy poziom świadczonych usług w zakresie nauki jazdy. Wyróżniają ich takie cechy jak: sumienność, profesjonalizm, zaangażowanie. Dzięki temu, że kursy prawa jazdy odbywają się na samochodach odpowiadających pojazdom egzaminacyjnym oraz posiadają profesjonalną kadrę wykładowców i instruktorów nauki jazdy, mogą pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością teoretycznego oraz praktycznego egzaminu na prawo jazdy. Ponadto w OSK Wawrzyniak do dyspozycji kursanta pozostają stanowiska komputerowe z największą bazą pytań egzaminacyjnych, dzięki czemu przygotowanie do egzaminu teoretycznego jest łatwiejsze i mniej stresujące. OSK Wawrzyniak zaprasza na kursy: kursy prawa jazdy wszystkich kategorii: A, AM, A1, B, B+E, C, C+E, D, T szkolenia okresowe kwalifikacje wstępne na przewóz osób i rzeczy kursy ADR podstawowy i specjalistyczny (cysterny) jazdy doszkalające.