Oświadczenie Klubu w sprawie zachowania kibiców w czasie meczu Górnik Konin - Elana Toruń

W związku ze sprzecznymi informacjami pojawiającymi się w mediach dotyczącego incydentu podczas wczorajszego spotkania Zarząd KS GÓRNIK KONIN informuje, że klub jako organizator spotkania dopełnił wszystkich procedur związanych z bezpieczeństwem podczas meczu. Spotkanie zostało zabezpieczone w należyty sposób. My jako klub Górnik Konin nie mamy wpływu na zachowanie kibiców przyjezdnych na obiekcie sportowym jak i poza nim. Jednocześnie pragniemy poinformować, że na obiekcie sportowym nie doszło do żadnych starć między kibicami obu drużyn.