Po raz drugi do Szczecina

Przed piłkarzami Górnika Konin kolejny wyjazd do Szczecina. Tym razem biało-niebiescy pod wodzą nowego już trenera Grzegorza Dziubka udadzą się na spotkanie ze Świtem Skolwin.

Świt to obecnie 4. drużyna w ligowej tabeli. Na swoim koncie zgromadził 26 punktów za 7 zwycięstw oraz 5 remisów. Jedyną porażkę w tym sezonie odnieśli w ostatniej kolejce przegrywając z Mieszkiem Gniezno. Najlepszym strzelcem zespołu jest Adam Nagórski, który pięciokrotnie pokonywał bramkarzy rywali.

Ostatnie spotkanie pomiędzy Górnikiem Konin a Świtem Skolwin rozegrano w marcu w Koninie. Mecz ten zakończył się wygraną biało-niebieskich 2:1 po bramkach Tarasa Yavorskyego oraz Dawida Przybyszewskiego.

Spotkanie 14. kolejki pomiędzy Świtem Skolwin a Górnikiem Konin rozegrane zostanie w sobotę 26 października o godz. 15:00 w Skolwinie. Arbitrem głównym będzie Piotr Pazdecki z Koszalina, dla którego jest to pierwszy sezon w III lidze.