Runda wiosenna bez Energetyka? [AKTUALIZACJA]

Jak podaje Gazeta Gryfińska oraz portal eGryfino.pl drużyna Energetyka Gryfino zostanie wycofana z rozgrywek III ligi.

Od dawna wiadomo było o problemach Energetyka. Z gry w drużynie zrezygnowali wszyscy zawodnicy reprezentujący klub w rundzie jesiennej. Z pracy w klubie zrezygnował także nowy trener, który w klubie spędził jedynie 4 dni.

Na obecną chwilę drużyna z Gryfina nie ma trenera oraz zawodników. Brak także piłkarzy, którzy chcieliby grać w Energetyku w III lidze.

Z ostatnich informacji podanych przez Łukasza Łazarza, wiceprezesa Energetyka oraz byłego zawodnika, klub jest winien zawodnikom blisko 50 tys. zł.

Oficjalnej informacji ze strony prezesa klubu jeszcze nie ma, ale wydaje się ona formalnością.

Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej Górnik zremisował z Energetykiem Gryfino 1:1. Mecz w rundzie wiosennej zaplanowano na 26.05.2018 r.

AKTUALIZACJA

O wycofaniu drużyny poinformował także oficjalnie zarząd klubu Energetyk Gryfino w specjalnym oświadczeniu. Całe oświadczenie zarządu można przeczytać na Facebooku Energetyka Gryfino.

fot. eGryfino.pl