Walkower za spotkanie z Wierzycą Pelplin

Jako walkower (0:3) na korzyść Górnika Konin został rozstrzygnięty mecz z Wierzycą Pelplin w ostatniej kolejce III ligi. Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, który prowadził rozgrywki w minionym sezonie zweryfikował wynik tego spotkania z powodu braku trenera na ławce Wierzycy Pelplin. Układu w tabeli to jednak nie zmieni, gdyż biało-niebiescy wygrali w tamtym spotkaniu 1:3 po bramkach Krystiana Sobieraja, Sebastiana Antasa oraz Macieja Adamczewskiego.

Oprócz meczu z Górnikiem Wierzyca została ukarana walkowerem za spotkanie z Chemikiem Bydgoszcz, także za brak trenera na ławce rezerwowych. Oprócz weryfikacji spotkań jako walkowery dla przeciwników Wierzyca otrzymała 30.000 zł kary w zawieszeniu na 2 lata.

fot. Wierzyca Pelplin