Zbiórka dla Polonii Poznań

Podczas niedzielnego spotkania z KKS Kalisz przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rzecz wspierania Polonii Poznań.

Polonia Poznań to jedyny żeński klub piłkarski w Poznaniu występujący na szczeblu centralnym. Jednocześnie jest to jedno z najstarszych towarzystw sportowych w stolicy Wielkopolski z niespełna 100-letnią tradycją. Obecnie dalsze funkcjonowanie klubu jest zagrożone.

Jeszcze w ubiegłym roku nasz klub był w podobnej sytuacji, a Polonia nie pozostała obojętna. Teraz możemy im podziękować organizując zbiórkę na rzecz klubu.

Pomóc Polonii można także biorąc udział w licznych licytacjach na facebooku Ratujemy Polonię Poznań. Utworzona została także zbiórka pieniędzy na stronie zrzutka.pl