Młodzież: Młodzik Starszy mistrzem województwa

Po zakończeniu rozgrywek ligowych kilka zespołów młodzieżowych uczestniczyło jeszcze w rozgrywkach o Mistrzostwo Wielkopolski czy o baraż do CLJ.

Szansę gry o CLJ U15 otrzymali Trampkarze Młodsi. Podopieczni trenera Krzysztofa Gadomskiego przegrali jednak oba spotkania barażowe z Poznańską 13 Poznań i to drużyna z Poznania została w grze o CLJ.

Poznańska 13 Poznań - Górnik Konin 12:0

Skład Górnika: Kacper Staszak, Jakub Karczewski - Damian Głocki, Dawid Wróbel, Filip Charążka, Alan Szyszyński, Kacper Urbański, Wiktor Szczap, Radosław Skibiński, Wiktor Twardowski, Miłosz Karmowski, Wiktor Rożewski, Oskar Wejman, Szymon Jamrozik, Szymon Posiłek, Adam Krzos, Maksymilian Kaczmarek

Trampkarze Starsi po zwycięstwie w lidze z kompletem zwycięstw otrzymali szansę gry o tytuł Mistrza Wielkopolski. Finał w tej kategorii wiekowej odbywa się w formie dwumeczu. Rywalem Górnika Konin jest drużyna Lecha Poznań. Pierwsze spotkanie rozgrywane było w sobotę w Popowie. Górą okazali się zawodnicy Lecha Poznań, którzy pokonali biało-niebieskich 4:0. Rewanżowe spotkanie rozegrane zostanie we wtorek 18 czerwca o godz. 18 w Koninie na stadionie przy ul. Dmowskiego 4.

Lech Poznań - Górnik Konin 4:0

Skład Górnika: Jakub Radwański - Paweł Grzybowski, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Stanisław Januszek - Kacper Ficner (53' Jakub Kwiatkowski), Szymon Szofer (56' Michał Michalski), Fabian Sieradzki, Kacper Osajda - Kacper Szurgot (65' Kamil Budziński), Kacper Babacz

Mistrzem Wielkopolski została natomiast drużyna Młodzika Starszego. Podopieczni trenera Marcina Muzykiewicza  w turnieju finałowym rozgrywanym w Miejskiej Górce zanotowała 3 zwycięstwa i 1 remis.

Górnik Konin - Kania Gostyń 1:0 bramka: Piotr Kurach

Górnik Konin - AP Nowe Skalmierzyce 3:0 bramki: Piotr Kurach x2, Nikodem Duczmal

Górnik Konin - AP Reissa Poznań 1:1 bramka: Jakub Piechocki

Górnik Konin - MOSIR Piła 3:0 bramki: Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak. Przy stanie 2:0 MOSIR Piła zrezygnował z dalszej gry.

Klasyfikacja końcowa:

1. Górnik Konin 10 pkt

2. AP Reissa Poznań 6 pkt

3. AP Nowe Skalmierzyce 5 pkt

4. Kania Gostyń 4 pkt

5. MOSIR Piła 1 pkt

Kadra Górnika na turniej finałowy: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak, Maksymilian Maliński - Kamil Filipiak, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak, Piotr Kurach, Dominik Majewski, Jakub Stamblewski, Norbert Blim, Miłosz Kubiak, Bartosz Kowalewski, Igor Lewandowski, Jakub Piechocki, Antoni Maciaszek

18 czerwca drużyna Żaków Starszych F1 weźmie udział w turnieju finałowym o Mistrzostwo Wielkopolski. Rywalami Górnika będą: Warta Poznań, AP Reissa Jarocin, AP Reissa Piła, LPFA Rawicz.