Trenerzy MG na szkoleniu w Lechu Poznań

W ramach współpracy pomiędzy klubami Górnik Konin i Lech Poznań kadra trenerska Naszego klubu może uczyć się od najlepszych. W poniedziałek 20 maja na Inea Stadionie w Poznaniu odbyło się pierwsze szkolenie dla Klubów Partnerskich KKS Lech Poznań. Trenerzy Młodego Górnika Nikol Kaletka, Klaudia Olejniczak i Filip Dobry wraz z trenerem koordynatorem Krzysztofem Gadomskim zawitali na Bułgarską, gdzie uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez trenerów Lecha Poznań. Szkolenie kategorii skrzat poprowadzili Trener Maciej Bandosz i Trener Bartosz Łeszyk, którzy wykazali się ogromną wiedzą oraz wyjątkowym podejściem do trenowania dzieci. Szkolenie kategorii Skrzat było pierwsze, ale nie ostatnie. Przed Naszymi trenerami cały cykl spotkań z Najlepszymi Trenerami w Polsce, o których będziemy informować na bieżąco.