Zapowiedź meczu: Górnik Konin - Bałtyk Gdynia

Już w sobotę 9 września o godzinie 17:00 Biało-Niebiescy powalczą o pierwsze ligowe zwycięstwo. W ramach 6. kolejki III ligi gr. II zmierzą się na własnym terenie z Bałtykiem Gdynia. Każdy kibic, który pojawi się na stadionie w klubowych barwach będzie mógł wejść na mecz za 5 zł. Liczyć się będzie tylko widoczne eksponowanie barw klubowych, tj. koszulki, szaliki, kurtki, bluzy, czapki.

Bałtyk Gdynia

Rok założenia:1930

Barwy:biało-niebieskie

Stadion:Narodowy Stadion Rugby w Gdyni

Trener:Sebastian Letniowski

Ostatni mecz ligowy:Bałtyk Gdynia - Energetyk Gryfino 3:0

Bilans sezonu:7 miejsce w tabeli; 3 zwycięstwa, 2 porażki; bramki zdobyte 15, bramki stracone 5

Najlepszy strzelec:Mateusz Kuzimski (5 goli)

Ostatni sezon:3 miejsce (III liga)

Ostatni mecz Górnik Konin - Bałtyk Gdynia:12 kwietnia 2017 Bałtyk Gdynia - Górnik Konin2:2(bramki dla Górnika: Sieradzki, Adamczewski)

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Włocławka - Bartłomiej Wiśniewski, Rafał Borkiewicz, Piotr Ciesielski.